Services

 • Otomobil Turbocharger

  Sektöründeki 25 yıllık tecrübeyle revizyonuna başladığımız ve her marka ve model otomobillere uygun turbocharger, firmamızın garantisi altında olup, tüm beklentileri karşılar nitelikte üstün kalite özelliklerine sahiptir.

 • Arazi Aracı Jeep Turbocharger

  Turbocharger onarımı ve revizyonunda sahip olduğumuz tecrübe ile sadece il ve bölge de değil, tüm Türkiye de kalite ve güveni sizlere sunuyoruz. Arazi aracı ve Jeep’ler için Turbo ihtiyaçlarınıza cevap sunuyoruz.

 • Otobüs Turbocharger

  Şehirler arası ve Şehir içi hizmet veren araçların yoğun kullanım sonunda yaşadıkları Turbocharger sorunlarına karşı uygun fiyatlı kaliteli ve hızlı teslimat ile sunduğumuz yenilenmiş ve bakımları yapılmış turbolar yolunuzu yarım bırakmayacak.

 • Çekici Turbocharger

  Turbo charger sayesinde yakıttan büyük oranda tasarruf sağlayan Çekiciler de oluşan mazot kirlenmesi kısa sürede Turboyu kullanılamaz hale getirir. Araçların en pahalı olan bölümlerinden biri olan Turbocharger sistemini revize ediyoruz.

 • Kamyon Turbocharger

  Turbocharger revizyonu yapan firmamız sahip olduğu sektör tecrübesi ile her zaman müşterilerine uzun ömürlü ve garantili ürünler sunmaktadır. Kamyonlarda ortaya çıkan Turbo yenileme maliyetlerini uygun koşullarla sunduğumuz ürünlerle karşılıyoruz.

 • İş Makineleri Turbocharger

  Toz ve suyun en zorlayıcı olduğu çalışma alanı olan iş makineleri, kısa sürede motor ve motora bağlı pek çok bölge de arıza verebilir. Onarım maliyetlerini düşüren başarılı revizyon çalışmalarımızla Turbocharger ihtiyaçlarınızı uygun fiyat avantajı ile karşılıyoruz.