Kurumsal

Otomotiv sektörü etki alanının genişliği ve diğer sektörlere etkisiyle ekonominin gelişmesine önemli katkılar sağlamaktadır. Tüketici ihtiyaçları ve beklentilerini karşılayabilmek amacıyla sürekli bir dönüşüm halindedir. 25 yıldır otomotiv sektörünün önemli kuruluşları arasında yer alan firmamız, kalite standartlarından ödün vermeyen bir anlayışla profesyonel hizmetler sunmaktadır.

İnternet teknolojilerini üst düzeyde kullanan şirketlerin pazara girişiyle otomotiv sektöründe yaşanan değişim ve dönüşüme ayak uyduran firmamız, kendi alanında rekabet koşullarını belirleyen kurumlar arasında yer almaktadır.

Son 5 yıldır araç turboları üretimiyle yeni bir çığır açan firmamız, güç ve hızın araçlara sağladığı büyük avantajları ülkemizin dört bir yanındaki müşterilerimizin kullanımına sunmaktadır. Az yakıtla yüksek performans sağlayan araç turboları firmamız tarafından yüksek kalite standartlarında üretilmektedir.

Misyonumuz

Profesyonel çalışma alışkanlıklarını vazgeçilmez prensip olarak belirleyen firmamız, tüm hizmetlerde müşteri beklentilerini eksiksiz karşılamayı misyon edinmiştir. Daima zirvede kalmayı hedefleyen anlayışla büyük hedeflere yönelen firmamız, teknolojik gelişmeleri benimseyen bir düşünce tarzıyla uluslararası kalite standartlarında üretimi esas almaktadır.

Ülkemizin kalkınmasına yarar sağlayacak her türlü faaliyette en ileri saflarda yer alan firmamız, otomotiv sektöründeki başarılarını araç turbo sistemleriyle daha da ileri safhalara taşımayı misyon edinmiştir.

Vizyonumuz

Firmamız, ülkemizi kendi Teknolojilerini üreterek endüstri 4.0 devrimine hazırlık yapan ileri ülkeler arasına sokmayı ideal olarak benimsemiştir. Bu amaç uğruna büyük bir gayretle çalışmalarını sürdüren firmamız, gelecek kuşaklara gurur duyacakları bir ülke bırakabilme sevdasını önemsemektedir.

Teknoloji devi ülkelerin üretim koşullarının profesyonelce ve çok çalışarak oluşacağına gönülden inanan, globalleşen dünya piyasasında en üst sıralarda yer almak en büyük vizyonumuzdur.

Türkiye'nin Turbo Merkezi