İstanbul Turbo Tamiri ve Revizyonu

Turbo şarj sistemleri revizyon ve tamiri konusunda hizmet veren firmamız, arızalı turbolar onarım ve bakımdan geçirerek sizlere hizmet vermektedir. İstanbul merkezli firmamızda aracınızın turbo şarjında yaşadığınız sorunlar için bizi tercih edebilir ve kaliteli hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece İstanbul turbo tamiri ve revizyonu yazarak bizi arama motorlarında aratmak ve ardından iletişim bilgilerimize ulaşarak firmamızla iletişime geçmek kadar kolaydır.

İstanbul Turbo Tamiri ve Revizyonu

Firmamız turbo şarjların tamiri ve yeniden bakım ve onarımı yapılarak geri kazandırılması konusunda siz müşterilerine hizmet sunmaktadır. Arızalanan turboları tamir eden firmamız aynı zamanda revizyon da yapmaktadır. Kullanım dışı kalan araçlardan alınan turbo şarj sistemlerini bir dizi işlemden geçiren firmamız, gerekli bakım ve onarımın ardından turboları tekrar kullanıma sunmaktadır. İstanbul turbo tamiri ve revizyonu olarak sizlere her zaman için kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlıyor ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kaliteli ve yerinde bir hizmet için siz de bizi tercih edebilir, uygun fiyat koşulları ve cazip kampanyalarımız ile araçlarınızın turbo sistemlerini bakım ve onarıma alabilirsiniz.

Turbo Şarjı Öne Çıkaran Avantajlar Nelerdir?

Günümüzde turbo şarjlı araçlar giderek artış göstermekte ve bunun yanında yeni nesil araçların hemen hepsi turbo şarj sistemi ile üretilmektedir. Ancak zaman zaman aracın her aksamında meydana gelebileceği gibi turbo sistemlerde arızalanmaktadır. Bu arızalardan pek çoğu tamir edilebilmesine rağmen bazen geri dönüşü olmayan arızalar da baş gösterebilmektedir. Tamiri mümkün olan arızalar gereken işlemlerin yapılmasının ardından tekrar aracın entegre edilir. Ancak turbo şarjda tamir mümkün değilse değişim gerekir. İşte burada revizyon işlemi ön plana çıkar. Revize edilmiş başka bir turbo şarj araca takılır ve eski turbo kullanım dışı kalır.

Turboların revizyon işlemleri farklı aşamalar altında gerçekleştirilir. Baştan sona bakım altına alınan turbolar, türbin pervanelerinden kompresör pervanelerine, türbin salyangozundan kompresör salyangozuna, türbin gaz girişinden kompresör gaz girişine kadar incelenir. Bu parçalarda ortaya çıkan arızalar giderilir ve turbo orijinalinden farksız bir hale getirilir. Bunun yanında yağlanma ile ilgili bir sorun olup olmadığına ve hava kanallarına bakılır. Buralarda meydana gelmiş olan problemler baştan sona giderilir. Gereken işlemlerin yapılmasının ardından turbo şarj sistemi revize edilmiş ve kullanım için hazır hale getirilmiştir.

Hangi Hizmetlerden Yararlanabilirsiniz?

Yukarıda detayları ile anlatmaya çalıştığımız hizmet baştan sona firmamız tarafından sunulmaktadır. Tekrar kullanılması mümkün olmayan turbolar revizyon işlemi ile tekrar araçlar için kullanıma sunulur. Ayrıca turbo sistem arızası ile firmamıza geldiğinizde öncelikle aracınızda bulunan turbonun tamiri üzerinde çalışmalar yapılır. Detaylı bir kontrol ve incelemenin ardından parçanın tamiri mümkün olmadığı hallerde revize işlemine geçilir. Aksi taktirde müşterilerimiz hiçbir zaman için turbo değişimine zorlanmaz.

Genel olarak bakıldığında bir araçtaki turboyu değiştirmek tamir etmekten daha külfetlidir. Bu yüzden firmamız her zaman için müşterilerini düşünerek turbo şarj sistemini tamir etmeye çalışır. Ancak sorun ister tamir isterse revizyon işlemi olsun uygun fiyat aralıkları ile hizmet verilir. Kaliteden ödün verilmeden uygulanan hizmetlerde müşteri memnuniyeti esastır. Firmamızda alınan hizmetlerin ardından ger müşterimiz güler yüzlü ayrılır. Bunun yanında alanında uzman personel kadromuz aracınızı eski performansına kavuşturmak için elinden geleni yapar.

Siz de aracınızın turbo şarj sistemi ile ilgili herhangi bir problem yaşıyorsanız ya da bir arıza tespit ettiyseniz, hemen firmamızla iletişime geçin ve size en kısa sürede en uygun çözümleri sunmaya çalışalım.